Oddychaj. Otwórz oczy. Obudź się.

WASZA HISTORIA OPOWIEDZIANA W INNY SPOSÓB

Oferuję Wam sesję w ramach projektu Oddychaj. Otwórz oczy. Obudź się. Moim zdaniem przygoda, to najlepszy sposób na opowiedzenie Waszej historii. Możecie skorzystać albo z krótkiej sesji, albo dłuższej, weekendowej wersji.

Czym jest projekt Oddychaj. Otwórz oczy. Obudź się.? Jest on następstwem ostatnich zmian w moim życiu i sposobie myślenia o otaczającym nas świecie, który wymusza na nas pewne zachowania (chociażby uzależnienie od mediów). Oderwijcie się na chwilę od swoich obowiązków, zmartwień, zwolnijcie. Chcę Was zaprosić do wyjścia z Matrixa, otworzenia się na emocje i przeżycia fotograficznej przygody.

Czasami otrzymuję zapytania na temat tego czy robię bardzo krótkie sesje par/sesje narzeczeńskie. Nie mam nic przeciwko krótszej formie, ale zdecydowanie wolę dłuższe historie, dzięki którym mogę Was lepiej poznać i zdecydowanie lepiej pokazać Waszą miłość i uczucia. 🙂

Dla par, które podpiszą ze mną umowę na reportaż ślubny, oferuję w prezencie krótką sesję narzeczeńską.

Krótka, kilkugodzinna sesja – 450 zł

– 3-4 godzinna sesja

– cyfrowe odbitki – w największej możliwej rozdzielczości

– 60 odbitek 15×23 cm

– min. 60 zdjęć Waszej historii

– prywatna galeria dostępna online

Sesja weekendowa / zagraniczna – 1200 zł

– całodniowa lub weekendowa sesja

– cyfrowe odbitki – w największej możliwej rozdzielczości

– wydrukowane odbitki 15×23 cm – 100 sztuk

– 100 zdjęć Waszej historii

– prywatna galeria dostępna online

W przypadku sesji weekendowych i zagranicznych para pokrywa koszty dojazdu i zakwaterowania. Koszty wyżywienia pokrywam we własnym zakresie.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter orientacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

WPISZ I NACIŚNIJ ENTER
Hejka, piszcie śmiało! :)